Start Oferta O nas Kontakt

O naszej firmie geodezyjnej

Wszyscy doskonale wiemy ile formalności wymaga budowa, remont, czy sprzedaż domu lub działki. W takich przypadkach nie warto brnąć w skomplikowane szczegóły, lecz skorzystać z usług oferowanych przez profesjonalne firmy geodezyjne. Z pewnością będzie to dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

20 lat temu…

Zaczęliśmy swoją działalność zdobywając szerokie doświadczenie u boku najwybitniejszych specjalistów. Wpojone cechy dobrego geodety sprawiły, że w swojej pracy postawiliśmy przede wszystkim na rzetelność, sumienność i najwyższy profesjonalizm. W naszej branży to absolutna konieczność.

Konsekwentnie rozwijając naszą firmę poszerzaliśmy grono Klientów zadowolonych ze świadczonych przez nas usług, takich jak: wydzielanie koryt rzek, pasów drogowych, czy geodezyjna obsługa inwestycji osiedli domów, dróg, hal fabrycznych.

Jeśli chcą Państwo poznać powody, dla których warto podjąć współpracę właśnie z nami, a nie konkurencyjnymi firmami geodezyjnymi, zapraszamy do dalszej lektury.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej działalności?

Zachęcamy do odwiedzenia działu oferta w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą. Jeżeli są Państwo zdecydowani do rozpoczęcia współptacy lub mają wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Usługowym GEODECI Maciej Wójcik.

Nasza firma geodezyjna wyróżnia się wieloma atutami.

  • Zastosowanie nowoczesnych technologii pomiarowych i najwyższej jakości sprzętu takiego jak tachimetry elektroniczne, czy profesjonalne systemy GPS renomowanego producenta ze Szwajcarii – firmy LEICA, pozwala mieć pewność, że wykonane pomiary geodezyjne są rzetelne i precyzyjne.

  • Pełna mobilność. Dysponujemy samochodem terenowym, który pozwala nam dotrzeć w niemal niedostępne miejsca. Nie każda konkurencyjna firma geodezyjna może to zaoferować.

  • Atrakcyjne ceny i korzystne programy rabatowe , dzięki którym możliwe będzie dokonanie odpowiednich oszczędności w trakcie budowy.

  • Każdy geodeta uprawniony do wykonywania swoich obowiązków to również świetny konsultant, który służy swoim doświadczeniem i radą we wszelkich wątpliwych kwestiach związanych z pracami budowlanymi i zagadnieniami prawnymi.